אודות פלאפל ג'ינה

פלאפל ג'ינה רשת מסעדות מזון מהיר ישראלי .
הסניף הראשון ברשת הוקם בשנת 1995 ע"י יעקב אגמון ובניו
והוא נמצא ברחוב שוקן 22 בתל אביב.

שלושה דברים עיקריים מנחים אותנו כרשת וכמסעדה לממכר מזון :

טריות

כל המוצרים נעשים ונחתכים כל יום לאורך כל היום.

שרות

שרות אדיב, מהיר ונעים . מקפידים על בחירת עובדים מקצועיים בכדי לאפשר ללקוח לקבל את המנה שלו בדיוק איך שהוא אוהב.

ניקיון

מקפידים על ניקיון מקסימלי של כל חלקי המסעדה – מאזור הישיבה, המטבח וכלי בשירותים. במהלך כל היום יש פיקולו שמתפקידו להסתובב ולדאוג לניקיון ופינוי השולחנות והמסעדה.

הפיתות החמות והשמנמנות של ג'ינה הפכו זה מכבר לשם דבר ולמרכיב העיקרי של המנות. הפיתות נאפות  בעבודה ידנית ובתנור מיוחד הנמצא בסניפים לעיני הלקוחות .

שלושת הסניפים שאופים את הפיתות סניף שוקן תל אביב, סניף מנחם בגין תל אביב, סניף שלבים תל אביב, דואגים להעביר פיתות חמות כמה פעמים ביום, לשאר הסניפים שלא אופים את הפיתות .

תפריט המסעדה כולל מעבר לפלאפל הטרי גם מנות סביח מצוינות, שניצלים ביתיים/חזה עוף בפיתה או בבגאט, סלטים טריים וחומוס ג'ינה לניגוב שנעשה טרי במקום.

סניפי הרשת גדולים, שוקקי חיים במהלך כל היום, ומצליחים להכיל סועדים רבים בעת ובעונה אחת.

ג'ינה אירועים

במהלך כל ימות השבוע אנו מספקים  ארוחות בופה ומגשי אירוח לעובדי המשרדים בכל איזור המרכז. בנינו תפריט מיוחד ומגוון לארוחות במשרד ולמגשי האירוח. התפריט מותאם כמעט לכל דרישה ובמחירים תחרותיים לכל תפריט קייטרינג אחר.

הסניפים ערוכים לקבל הזמנות גדולות ל 100 עד 500 סועדים.

בנוסף לאירועי הבופה ומגשי האירוח, אנו מספקים עמדות פלאפל באירועים פרטיים ולארגונים וחברות. צוות פלאפל ג'ינה מגיע לאירוע עם כל הציוד הנדרש להכנת מנות פלאפל או סביח ומקים עמדת הגשה יפה, מעוצבת ואטרקטיבית כמעין חנות פלאפל קטנה אצלכם באירוע.

אנו מחכים לכם בכל אחד מסניפי הרשת ומבטיחים חוויה, טעם, ושרות אחרים.
צרו עמנו קשר ונחזור אליכם במהירות.

    תפריט